piątek, 22 września, 2023
Banner Top

20 maja 2021 roku rozpoczęła się akcja mająca na celu edukację społeczeństwa w zakresie bezpiecznego i zgodnego z przepisami korzystania z popularnej ostatnimi czasy hulajnogi elektrycznej…

Akcja pt. „Bezpieczne Hulajnogi rozpoczęła się punktualnie o godzinie 12:30 20 maja bieżącego roku. Najnowszy projekt z zakresu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego został powołany do życia przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Pierwszym krokiem w programie było informowanie użytkowników hulajnóg elektrycznych o nowych, niedawno opublikowanych przepisach w towarzystwie funkcjonariuszy z lokalnego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej.

WORD w Białymstoku wyszedł z inicjatywą po ogromnym wzroście zainteresowania hulajnogami elektrycznymi w ciągu ostatnich kilku lat. Regulacje prawne z zakresu korzystania z tego miejskiego środka transportu to idealny czas na przeprowadzenie akcji informacyjnych.

Więcej informacji na stronie bezpiecznehulajnogi.pl!

(Fot. Pixabay)

Tagi: , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz