piątek, 29 września, 2023
Banner Top

Pod koniec czerwca na autostradzie A2 miał miejsce niezwykle groźny wypadek drogowy dwóch pojazdów ciężarowych. Jeden z kierowców potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej i szybkiej hospitalizacji. Wszystko udało się, dzięki wzorowej reakcji innych kierowców.

Sytuacja rozegrała się w czwartek, 29 czerwca, po godzinie 14:00 na 27 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka. Kierujący ciężarówką marki DAF zjechał na pas awaryjny, na którym znajdowal się samochód obsługujący autostrady którego tył został wyposażony w poduszkę antyzderzeniową. Podczas zderzenia, wewnątrz znajdował się pracownik obsługujący autostrady. To właśnie ten człowiek potrzebował natychmiastowej pomocy. Niestety, w wyniku wypadku utworzył się kilkukilometrowy korek.

Kierowcy oczekujący na przejazd wykazali się niebywałą odpowiedzialnością społeczną i utworzyli wzorcowy korytarz życia, który okazał się nieoceniony w walce o zdrowie i życie poszkodowanego. Mężczyzna otrzymał niezbędną pomoc i został przewieziony do szpitala.

(Fot. Policja)

Tagi: , , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz