środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Jak poinformowała Katarzyna Hantke, kierownik działu inwestycji i rozwoju WORD w Białymstoku – każdy, kto nie później niż godzinę przed datą wyznaczonego egzaminu odwoła go ze względu na trudne warunki atmosferyczne i kłopoty z dotarciem do WORD, może od razu wyznaczyć nowy termin na koszt Ośrodka.

Powodem zmian w przepisach są niecodzienne warunki atmosferyczne na terytorium województwa Podlaskiego.

Jak czytamy na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku – Mimo ataku zimy plac egzaminacyjny w WORD Białystok jest czarny i przejezdny. Nasze auta i egzaminatorzy czekają na kandydatów, którzy zdecydują się – mimo zimy i śniegu – zdawać egzaminy. Jeżeli jednak dojazd na Wiewiórczą 64 (gdzie się mieścimy) okaże się niemożliwy prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: każdy kto nie później niż godzinę przed datą wyznaczonego egzaminu odwoła go ze względu na trudne warunki atmosferyczne i kłopoty z dotarciem do WORD może od razu wyznaczyć nowy termin na koszt WORD Białystok.

(Fot. WORD Poznań)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz