środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Pora na kolejną garść wieści odnoszących się do katowickiego strajku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i jego pokłosia. Przypominamy, że tamtejsi pracownicy WORD-u domagają się podwyżki rzędu 1500 złotych! Jak rozwinęła się sytuacja?

Jak pisaliśmy ostatnim razem, reakcja kierownictwa była niezbyt optymistyczna a sami strajkujący pozostają nieugięci w kwestii pieniężnej. Jak się dowiadujemy, sprawa przybrała poważniejszych rozmiarów i bardzo prawdopodobne, że wpłynie na odwołanie zaplanowanych egzaminów nie tylko w Katowicach, ale także w całym województwie śląskim! Nie wiadomo, czy nie rozciągnie się także na cały kraj.

Katowicki WORD jest największym tego typu ośrodkiem egzaminacyjnym w kraju. Informacja o przystąpieniu do strajku aż 60 pracowników nie wróży dobrze. Choć zarząd ośrodka w Katowicach uzupełnia braki egzaminatorami z innych ośrodków, to sytuacja może stać się jeszcze bardziej napięta. Ubytki w wojewódzkiej załodze egzaminatorów mogą mieć poważne konsekwencje nie tylko w Katowicach, ale także w innych śląskich miastach!

(Fot. Pixabay)

Tagi: , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz