sobota, Wrzesień 18, 2021
Banner Top

Policjanci z całego kraju apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, przezorności oraz zdrowego rozsądku podczas weekendowych wypadów. Natężenie ruchu sprawia, że na naszych drogach robi się wyjątkowo niebezpiecznie…

Policjanci przypominają, że bezpieczne dotarcie do celu zależy od przestrzegania zasad ruhcu drogowego oraz, o czym często zapominamy, wyrozumiałości wobec innych uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy także, by przed dłuższą podróżą dokładnie sprawdzić stan techniczny swoich czterech lub dwóch kółek. Zbliżające się czerwcowe upały sprawiają, że powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość zimnej wody, która okaże się zbawienna podczas podróży w korku.

I w końcu, przed wyjazdem z domu sprawdźmy dokładnie trasę, którą będziemy się poruszać – dzięki temu unikniemy kardynalnych błędów i będziemy spokojniejsi podczas pokonywania kolejnych kilometrów.

(Fot. Pixabay)

Tagi: , , ,
Szymon Kaźmierczak
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz