piątek, 22 września, 2023
Banner Top

Hulajnogi elektryczne stały się coraz częstszym widokiem na ulicach dużych miast. Od teraz za ich nieprawidłowe używanie karać może straż miejska.

Nikomu nie umknęła zapewne ogromna ilość hulajnóg elektrycznych na ulicach w ostatnim czasie. W ciągu zaledwie kilku lat stanęły one na praktycznie każdej ulicy, a ich wynajem jest niezwykle prosty. Zachęca to wielu użytkowników, którzy chętnie z nich korzystają.

Nie wszędzie dostępne są ścieżki rowerowe i wtedy wielu rowerzystów czy osób, które korzystają z hulajnogi, przenosi się na chodnik. Tam trzeba będzie uważać, gdyż straż miejska będzie mogła karać za jazdę z prędkością szybszą od poruszających się po chodniku pieszych.

Rozwiązanie jest jedno – korzystać z hulajnóg rozważnie. Są kuszącym środkiem transportu, lecz często stwarzają niebezpieczne sytuacje.

Zdjęcie główne: ThomasWolter/pixabay.com

Tagi: , ,
Dumny posiadacz prawa jazdy od nieco ponad roku, który dobrze wie jak trudne są początki dla młodego kierowcy. W internecie obecny od ponad 3 lat, jako dziennikarz i copywriter. Miłośnik Formuły 1 i szybkiej jazdy.

0 Komentarze

Zostaw komentarz