środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

W tym roku w polskich przepisach drogowych zmieniło się naprawdę sporo. Czy taką tendencję można zauważyć także w kwestii egzaminów na prawko?

Prawo jazdy 2022 – jakie zmiany?

Na początku 2022 roku znaczna większość uwagi skupiona była na nowym taryfikatorze oraz zmianach w kodeksie drogowym. W wielu mediach ten temat utrzymywał się przez dobre kilka tygodni. Niektóre osoby jednak mogły zacząć się zastanawiać, czy w tym natłoku medialnych przepychanek nie wprowadzono poważniejszych zmian przy samym egzaminie na prawo jazdy.

Okazuje się, że jak na razie nie ma żadnych większych korekt w przepisach poza podniesieniem cen za egzamin. Ewentualne zmiany mają jednak dopiero nadejść – mówi się, iż Ministerstwo Infrastruktury chce cofnąć upublicznienie bazy pytań na egzamin teoretyczny, co byłoby sporym utrudnieniem dla zdających.

Zdjęcie główne: Glenn Carstens-Peters/unsplash.com

Tagi: , , , ,
Młody kierowca, który nadal doskonale pamięta swoje zmagania podczas nauki jazdy. Aktualnie student filologii hiszpańskiej, początkujący dziennikarz motoryzacyjny i pasjonat włoskich oraz japońskich aut.

0 Komentarze

Zostaw komentarz