piątek, 29 września, 2023
Banner Top

Organizowane przez tamtejszy ośrodeek warsztaty odbędą się w dniach 29 i 30 maja 2021 roku. Bezpłatne szkolenie dotyczyć będzie zarówno jednośladów jak i samochodów osobowych. Uczestnicy nauczą się radzić sobie w trudnych sytuacjach na drodze!

Podczas dwudniowego szkolenia, WORD Białystock przeprowadzi szereg zajęć związanych z poprawą umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych na drodze.

29 maja obejmować będą część teoretyczną i praktyczną. Kierowcy jednośladów nauczą się zawracania na ograniczonej powierzchni, hamowania awaryjnego oraz prowadzenia motocykla podczas zawracania. Zaś szczęśliwi posiadacze prawo jazdy kat. B nauczą się między innymi jak wyprowadzić pojazd z poślizgu oraz wykonać hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody.

Niedzielna część warsztatów będzie obejmować zajęcia na torze, gdzie
motocykliści będą ćwiczyć jazdę oraz pracę gazem w zakręcie, a kierowcy pojazdów osobowych ekojazdę i wybieranie optymalnego toru jazdy.

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do ośrodka WORD lub wysłać na adres e-mail.

(Fot. Pixabay)

Tagi: , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz