środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault zaoferuje szkolenia osobom w wieku 18–24 oraz 55+. Cel? Ogólna poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Świetna inicjatywa francuskiej marki

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault to nowy projekt polskiego oddziału francuskiego giganta motoryzacyjnego, który powstał przy współpracy z Torem Modlin, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej. W jego ramach co roku szkolenia będzie mogło odbyć 800 osób z Mazowsza, które mieszczą się w przedziale wiekowym 18-24 lub 55+. 

Na ten moment program szkoleń otrzymał dotację na trzy następne lata, dzięki czemu przyszłość projektu jest dobrze zabezpieczona. Są to jednodniowe spotkania, które skupiają się na jeździe zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault ma pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa na drogach, a co najlepsze udział w niej jest całkowicie darmowy!

Zdjęcie główne: Art Markiv/unsplash.com

Tagi: , , ,
Młody kierowca, który nadal doskonale pamięta swoje zmagania podczas nauki jazdy. Aktualnie student filologii hiszpańskiej, początkujący dziennikarz motoryzacyjny i pasjonat włoskich oraz japońskich aut.

0 Komentarze

Zostaw komentarz