środa, Październik 20, 2021
Banner Top

Nie milkną echa po wczorajszym wystąpieniu Premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. Przekazane informacje rodzą więcej pytań niż odpowiedzi. Co dotyczy kierowców?

Rząd poinformował o potrzebie wprowadzenia nowych restrykcji w związku z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19. Według najnowszych ustaleń, Polska zostanie objęta tzw. “kwarantanną narodową” od 28 grudnia do 17 stycznia.

Największą kontrowersję budzi jednak tryb wprowadzanych obostrzeń. Przekazane przez przedstawicieli rządu informacje są wyłącznie informacją, która w chwili obecnej nie ma odzwierciedlenia w prawie.

Rozporządzenie wspomniane przez Ministra Zdrowia obecnie znajduje się na etapie prac przygotowawczych. Jako kierowcy możemy liczyć się z tym, że kolejny akt prawny pisany na kolanie wprowadzi jeszcze więcej niepewności w kwestii przemieszczania się niż dotychczas.

(Photo by Ray Hennessy on Unsplash)

Tagi: , , ,
Szymon Kaźmierczak
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz