sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h jest nierozerwalnie połączone z zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Pech chciał, że aż sześciu kierowców spotkała podobna sytuacja w wyniku akcji grupy SPEED walczącej z piratami drogowymi.

Trudno szukać powodu, który wyjaśnił i wytłumaczyłby działanie koszalińskich kierowców. W końcu każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo jest stracić prawo jazdy. Zwłaszcza w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolona prędkość nie bez przyczyny wynosi 50 km/h. Jak widać, niewielu podziela ten tok rozumowania.

Potwierdzają to ostatnie wyniki weekendowej akcji koszalińskiej grupy SPEED – aż sześciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami. W miejscowości gniazdowo mundurowi zatrzymali trzech kierujących poruszających się odpowiednio 101, 105 i 110 km/h. Z kolei kolejna trójka zatrzymana w miejscowości Tymień, Strzekęcino oraz Popowo osiągnęła analogiczną prędkość 101, 104 i 102 km/h.

(Fot. Policja)

Tagi: , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz