środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

W przeciągu dwóch dni, krośnieńscy policjanci zatrzymali sześciu piratów drogowych, trzech z nich straciło prawo jazdy. Policjanci ostrzegają przed skutkami nierozważnego korzystania z dróg.

Policjanci postawili sprawę jasno – ulica nie jest miejscem dla piratów drogowych. Każdy z nich jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego.

Podczas patrolu, funkcjonariusze z Gubina postanowili zatrzymać do kontroli kierowcę Volvo, który nie odśnieżył przedniej szyby pojazdu. Niewzruszony na prośby zatrzymania się, kierowcy przyspieszył. Po przejechaniu kilku przecznic próbował uciec pieszo. Jak się okazało kierowce obowiązywał zakaz prowadzenia samochodów.

Pozostała piątka kierowców została zatrzymana 5 stycznia. Patrol dzielnicowych udaremnił między innymi dalszą jazdę 40-letniemu kierowcy Opla, który w organizmie miał blisko dwa promile alkoholu i 24-letniemu kierowcy Seata, który nie miał uprawnień do kierowania, a auto które prowadził aktualnych badań technicznych.

(Fot. Policja)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz