środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Patrol drogówki został wysłane na miejsce wskazane przez kierowców wskazujących na brawurową jazdę motocyklisty. Nie dość, że nie zatrzymał się do kontroli, to udało mu się zgubić policyjny pościg.

Pod koniec marca, Żnińscy mundurowi przyjęli zgłoszenie dotyczące stwarzającej zagrożenie nieprzepisowej jazdy kierowcy jednośladu. Gdy udało się namierzyć opisany niebieski motocykl marki Suzuki, funkcjonariusze policji postanowili zatrzymać kierującego do kontroli. Na nic jednak zdały się sygnały świetlne i dźwiękowe.

Młody motocyklista przyspieszył, ratując się ucieczką. Wideorejestrator obecny na pokładzie radiowozu zarejestrował momenty, w których 18-latek poruszał się z prędkością wynoszącą ponad 200 km/h!

Choć nie udało się zatrzymać kierowcy na gorącym uczynku, to, dzięki tablicom rejestracyjnym, został namierzony i zatrzymany. Jak się okazało, już wcześniej został ukarany zakazem prowadzenia pojazdów.

(Fot. Policja)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz