sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Dość niecodzienna interwencja funkcjonariuszy miała miejsce w czwartkowe popołudnie, kiedy to mundurowi otrzymali kuriozalne zgłoszenie. Po przejściu egzaminu z wynikiem negatywnym, mężczyzna wsiadł i odjechał swoim samochodem.

1 lipca, około godziny 13:30 policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który odjechał samochodem po niezdanym egzaminie na prawo jazdy. Policjanci dowiedzieli się jedynie o początkowych numerach rejestracyjnych pojazdu kierującego, jednak zaledwie po kilku minutach udało się zatrzymał VW Golfa.

Mundurowi zatrzymali mężczyzne do kontroli przy użyciu sygnałów świetlnych i dzwiękowych. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna próbował zdać egzamin na prawo jazdy po tym, jak w 2017 roku stracił uprawnienia za jazdę pod wpływem alkoholu. 64-latek został ukarany mandatem a jego pojazd trafił na policyjny parking.

(Fot. Policja)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz