piątek, 22 września, 2023
Banner Top

Test wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz przejazd w miasteczku rowerowym odbył sie na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu.

Zarówno test wiedzy jak i praktyczny przejazd zakończył się pomyślnie dla wszystkich dzieci biorących udział w egzaminie. Policjantka zadbała o szczegółowe omówienie przepisów drogowych.

poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska

W ostatnią środę (21.04) policjantka z toruńskiej komendy przeprowadziła egzamin na kartę rowerową. Egzamin odbył się w toruńskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego i składał się z dwóch etapów. Pierwszym z nich był test wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Drugi etap to przejazd w miasteczku rowerowym. W egzaminie wzięło udział 24 dzieci z klubu rowerowego Copernicus w Toruniu. Po sprawdzeniu wiedzy teoretycznej, każde pytanie i odpowiedz zostały omówione zgodnie z zasadami kodeksu drogowego.

(Fot. Policja)

Tagi: , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz