piątek, 29 września, 2023
Banner Top

Nowelizacja opracowana przez Ministerstwo Infrastruktury przyniesie korzyść dla wszystkich stron. Już niedługo egzaminy będę obowiązywały według nowych, ulepszonych zasad. Sprawdź, co się zmieni.

W opublikowanym rozporządzeniu podjęto kwestię elastyczności przeprowadzania egzaminów – a w szczególności z przydzielaniem kolejnych egzaminów egzaminatorom.

Zmiany mają za zadanie usprawnić procedury egzaminacyjne we Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. Obiekty te będą mogły m.in. zatrudnić na okres sześciu miesięcy osobę, która nie spełnia jednego z warunków określonych w przepisach.

Jak tłumaczy treść rozporządzenia – rozwiązanie to jest właściwe i docelowo uzasadnione merytorycznie jednakże mogą wystąpić przypadki, w których w danym ośrodku egzaminowania, po odejściu obecnego egzaminatora nadzorującego, nie ma osoby spełniającej wszystkie wymagania oraz nie ma osoby, którą można by zatrudnić nas to stanowisko z zewnątrz.

(fot. WORD Warszawa)

Tagi: , , , , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz