środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Często niedoceniamy wpływu zabójczych upałów na naszą koncentrację. Przekonał się jednak o tym 19-letni kierowca, który wpadł w poślizg i, pomimo prób zapanowania nad autem, uderzył w słup latarani. Na szczęście wypadek skończył się na niegroźnych obrażeniach...

Sytuacja rozegrała się wczoraj, 17 czerwca, około godziny 19:30 w Toruniu przy ul. Polnej. Doszło tam do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem nastoletniego kierowcy.

Według ustaleń policjantów toruńskiej drogówki, 19-letni kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Jadąc od ul. Równinnej w kierunku Grudziądzkiej, tuż za skrzyżowaniem ul. Polnej z ul. Chrobrego, wpadł w poślizg i uderzył prawym bokiem pojazdu w przydrożną latarnię.

Oprócz kierowcy, w samochodzie znajdowało się dwóch pasażerów, 19- i 20-latek. Młodzi ludzie trafili do toruńskiego szpitala. Na szczęście, bardzo szybko mogli powrócić do domów. 19-letni kierowca stracił prawo jazdy a sprawa została skierowana do sądu.

(Fot. Policja)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz