piątek, 29 września, 2023
Banner Top

Wraz z początkiem sierpnia, w Ośrodku Ruchu Drogowego na warszawskim Bemowie będzie można zdać egzamin na prawo jazdy kategorii A. Plac powstał na terenie Automobilklubu Polska przy ul. Powstańców Śląskich. Zapisy na egzaminy zostały otwarte.

Przyszli zapaleni właściciele jednośladów będą mogli przystąpić do egzaminów z kategorii A, A1, A2 oraz AM. To wszystko dzięki przygotowaniu nowoczesnej infrastruktury egzaminacyjnej dla motocykli na terenie Automobilklubu Polska. Według oficjalnych informacje, terminy na najbliższe dwa tygodnie są już zajęte. Jak widać, WORD Bemowo wychodzi na przeciw potrzebom kursantów.


Dotychczas, jedynym placem zdatnym do przeprowadzania egzaminów na kategorie motocyklowego był ośrodek na Żeraniu, przy Odlewniczej. Jak przekonuje zarząd WORD-u Bemowo, udostępnienie drugiej lokalizacji było podyktowane potrzebami kierowców i rosnącą popularnością jednośladów


(Fot. Samorząd Województwa Mazowieckiego)

Tagi: , , ,
Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

0 Komentarze

Zostaw komentarz