środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Białostocki WORD wpadł na wyjątkowy pomysł. Nakręcił filmy szkoleniowe dla przyszłych kierowców, które mają na celu pomóc im w zdaniu egzaminu na prawo jazdy! Do tej pory produkcje zebrały już blisko 700 tysięcy wyświetleń!

Od połowy 2019 roku WORD w Białymstoku przygotował kilkadziesiąt filmów instruktażowych, które obejrzało ponad pół miliona osób. Co ciekawe, egzaminatorzy się nie zatrzymują, wciąż chcą nagrywać nowe produkcje. To niesamowite jak pracownicy WORD-u chcą aktywnie włączyć się w przygotowania do egzaminu i wychodzą ze swoich statutowych działań. Na filmach znajdziesz informacje, jak powinno się wykonywać poszczególne zadania zarówno na placu, jak i już w ruchu miejskim. Produkcja o nazwie Idealny Egzamin C+E zyskała już blisko ćwierć miliona odsłon. Nie zabrakło filmów o zagrożeniach, jakie niesie za sobą martwa strefa w pojazdach ciężarowych. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produkcji zarówno przyszłych kierowców, jak i tych, którzy mają już prawo jazdy.

Zdj. główne: ISABEL PEREZ/unsplash.com

Tagi: , ,
Od dwóch lat zawodowo pisze o motoryzacji i nie tylko. Copywriter. Pasjonat podróży i wspinania się po górach z rodziną. Uwielbia dobrą książkę i nowoczesne technologie.

Brak artykułów

0 Komentarze

Zostaw komentarz