sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Praca egzaminatora bardzo często oznacza konieczność siedzenia w jednej pozycji przez długie godziny. Z tego powodu o swych pracowników chciał zadbać toruński WORD. 

Trudna bywa praca egzaminatorów, którzy sprawdzają zdolności kandydatów na kierowcę. Z tego powodu dyrektor toruńskiego WORD-u Marek Staszczyk zdecydował się zadbać o swoich pracowników i zapewnić im fotel masujący.

Dyrektor Staszczyk zdecydował, że jego pracownicy zasługują na fotel masujący z najwyższej półki, przez co jego wymagania zawierały 5 trybów masażu, możliwość rozkładania do poziomu zero gravity, podgrzewanie, zapamiętywanie ustawień, a także funkcję masowania od ud aż po odcinek szyjny. Na wybór poświęcono „aż” dwa dni, a z pomysłu dyrektor WORD-u zdecydował się jednak wycofać. Zadecydowały o tym duże koszty takiego fotela, a także ruch w mediach wywołany przez decyzję o rozpoczęciu poszukiwań fotela masującego.

Zdjęcie główne: pexels.com/Mike

Tagi: , , ,
Dumny posiadacz prawa jazdy od nieco ponad roku, który dobrze wie jak trudne są początki dla młodego kierowcy. W internecie obecny od ponad 3 lat, jako dziennikarz i copywriter. Miłośnik Formuły 1 i szybkiej jazdy.

0 Komentarze

Zostaw komentarz