środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

O portalu

Zaczynasz swoją przygodę z kursem na prawo jazdy? Przygotowujesz się do egzaminu? A może już zdałeś i szukasz porad dla początkujących kierowców? Startmoto.pl to miejsce właśnie dla Ciebie!

Znajdziesz u nas porady dotyczące szkół jazdy, technik prowadzenia pojazdu, przygotowania na egzamin z teorii i praktyki, oraz wszystko to, co interesuje początkującego uczestnika ruchu drogowego!

Jazda samochodem nie będzie Ci już straszna – w drogę!

Świetnie znasz przepisy ruchu drogowego i wiesz wszystko o ich zmianach? Uwielbiasz motoryzację? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

Prawo jazdy zdał dawno temu, ale świetnie pamięta egzaminacyjny stres. Wielki fan motoryzacji. Od ponad 10 lat związany z mediami w różnych rolach – najczęściej jako dziennikarz. Współpracownik UMK w Toruniu, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Copywriter, przedsiębiorca i miłośnik ruskich pierogów.

[email protected]
Zobacz wpisy autora

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Od dwóch lat zawodowo pisze o motoryzacji i nie tylko. Copywriter. Pasjonat podróży i wspinania się po górach z rodziną. Uwielbia dobrą książkę i nowoczesne technologie.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Fan transportu ciężkiego, caravaningu i dobrego filmu. O motoryzacji, ale też nowoczesnych technologiach pisze od ponad 6 lat. W bogatej karierze dziennikarskiej współpracował z takimi mediami jak Komputer Świat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab.

Zobacz wpisy autora

Szymon Kaźmierczak

Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

Zobacz wpisy autora

Krystian Gadurski

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.

Zobacz wpisy autora

Michał Sikorski

Zawodowo copywriter, który na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów poradnikowych i reklamowych. W wolnych chwilach poświęca się pasji, którą jest motoryzacja. Każdego dnia zaznajamia się z nowinkami motoryzacyjnymi.

Zobacz wpisy autora