wtorek, Kwiecień 20, 2021
Banner Top

O portalu

W świecie motoryzacji zwykło się mawiać, że stare samochody mają „duszę”. Każdy fan klasyki potwierdzi te słowa. Wiekowe, niekiedy zabytkowe już pojazdy pokryte kurzem, są niepowtarzalne i wzbudzają zachwyt.

Carsio.pl to portal skierowany właśnie do miłośników aut „z duszą”. Znajdziesz u nas porady i informacje dotyczące młodszych youngtimerów, jak i tych najstarszych – oldtimerów. Z nami dowiesz się gdzie odbywa się najbliższy zlot, oraz w jaki sposób dbać o wyjątkowy pojazd. Nasz serwis to prawdziwe kompendium wiedzy dla znawców tematu, ale też osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z klasykami!

Do zobaczenia!

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

Prawo jazdy zdał dawno temu, ale świetnie pamięta egzaminacyjny stres. Wielki fan motoryzacji. Od ponad 10 lat związany z mediami w różnych rolach – najczęściej jako dziennikarz. Współpracownik UMK w Toruniu, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Copywriter, przedsiębiorca i miłośnik ruskich pierogów.

m.lewicki@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Od dwóch lat zawodowo pisze o motoryzacji i nie tylko. Copywriter. Pasjonat podróży i wspinania się po górach z rodziną. Uwielbia dobrą książkę i nowoczesne technologie.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Fan transportu ciężkiego, caravaningu i dobrego filmu. O motoryzacji, ale też nowoczesnych technologiach pisze od ponad 6 lat. W bogatej karierze dziennikarskiej współpracował z takimi mediami jak Komputer Świat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab.

Zobacz wpisy autora

Szymon Kaźmierczak

Od roku zawodowo pisze o motoryzacji. Fan amerykańskich muscle carów i przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy, hobbystyczny mechanik. Wielki miłośnik wszystkiego, co ma silnik i jeździ.

Zobacz wpisy autora

Julia Hebdzyńska

Motoryzacja to jej największa pasja. Uwielbia jeździć na spoty i oglądać klasyczne auta. W swoim garażu ma kilka egzemplarzy zabytkowych wozów. Jest zawodową copywriterką i fotografką, która nigdy nie rozstaje się ze swoim aparatem. Współpracowała z wieloma serwisami motoryzacyjnymi, w tym m.in. Moto.pl

Zobacz wpisy autora

Jacek Piotrowski

Redaktor portali internetowych i gazet drukowanych, a także copywriter-freelancer i nauczyciel. Przez ponad 10 lat związany był z branżą public relations. Zawodowo, a także w czasie wolnym zajmuje się fotografią. Swoje fotograficzne pasje łączy z wyprawami w góry i na rower.

Zobacz wpisy autora