wtorek, 7 lutego, 2023
Banner Top

Rok 2020 nie jest łatwy dla kursantów, ale mimo częściowego lockdownu WORDów, nadal prowadzone są egzaminy na prawo jazdy. Do którego ośrodka najczęściej wybierają się potencjalni kierowcy, by z sukcesem zdać ten ważny test?

Okazuje się, że bardzo wysoką zdawalność mają WORDy w Rzeszowie. Tam prawie 40% wszystkich podchodzących do egzaminu uzyskuje wynik pozytywny. To świetny rezultat, wszak aż co trzeci kandydat dostaje wymarzone prawko za pierwszym razem!

Praktycznie równie dobrze jest we Wrocławiu i Białymstoku. W dwóch pierwszych 38,5% osób zdaje egzamin, a w największym mieście województwa podlaskiego jest to 38,1%.

A jakie miasta są na drugim biegunie? Najgorzej jest w Łodzi, gdzie tylko nieco ponad 24% zdających dostaje dokumenty uprawniające do jazdy. Niewiele lepiej jest w Szczecinie, Opolu i Gorzowie Wielkopolskim.

Ranking opublikował serwis rankomat.pl

(fot. pixabay.com)

Tagi: , ,
Marcin Lewicki
Prawo jazdy zdał dawno temu, ale świetnie pamięta egzaminacyjny stres. Wielki fan motoryzacji. Od ponad 10 lat związany z mediami w różnych rolach – najczęściej jako dziennikarz. Współpracownik UMK w Toruniu, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Copywriter, przedsiębiorca i miłośnik ruskich pierogów.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz