sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

W okolicach marca wiele Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego zawiesiło egzaminowanie kierowców. Po lockdownie WORDy notują najazd chętnych na egzamin, a przy tym… większą zdawalność!

Przykładem jest WORD w Przemyślu. Instytucja opublikowała dane, w których porównuje lipiec 2020 i lipiec 2019. Wynika z tego, że – pierwszy na podkarpaciu WORD, działający po pierwszej fali koronawirusa – liczba chętnych i poziomi zdawalności jest dużo wyższy, niż w czasach przed pandemią.

Z czego to może wynikać? Kursanci są bardziej skupieni i szybciej chcą zdać. Nie czują też tak wielkiego stresu, bo ten zastąpił głód jazdy. Aby realnie ocenić statystyki w całym kraju musimy jednak jeszcze poczekać. Wtedy będziemy mogli zweryfikować stawiane tezy!

(fot. pixabay.com)

Tagi: , , ,
Prawo jazdy zdał dawno temu, ale świetnie pamięta egzaminacyjny stres. Wielki fan motoryzacji. Od ponad 10 lat związany z mediami w różnych rolach – najczęściej jako dziennikarz. Współpracownik UMK w Toruniu, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Copywriter, przedsiębiorca i miłośnik ruskich pierogów.

0 Komentarze

Zostaw komentarz