20-latek jechał z prędkością 247 km/h. Stracił prawo jazdy i trafił przed sąd

CO NOWEGO?
20-latek jechał z prędkością 247 km/h. Stracił prawo jazdy   i trafił przed sąd
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Brawurowy wybryk mężczyzny na drodze ekspresowej S11 zakończył się dla niego w sądzie. Za przekroczenie prędkości o 120 km/h zapłaci ponad 2500 złotych kary.

Młodzieńcza brawura

Poza grzywną, 20-latek nie będzie mógł prowadzić pojazdów przez 10 miesięcy.

Do zdarzenia na obwodnicy Szczecinka doszło na początku lipca. Policjanci z grupy SPEED natknęli się na dwudziestoletnie kierowcę, który w rażący sposób łamał przepisy o prawie ruchu drogowego.

Po zatrzymaniu Audi, mundurowi zadecydowali, że tak niebezpieczny sposób prowadzenia samochodu nie może zostać ukarany wyłącznie mandatem i punktami karnymi.

Policjanci tłumaczyli swoją decyzję tym, że mężczyzna stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla innych uczestników ruchu.

(fot. Policja.pl)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Egzamin na prawo jazdy kat. C – szczegóły i wytyczne
Egzamin na prawo jazdy kat. C – szczegóły i wytyczne
Prawo jazdy kategorii C pozwala kierowcom na prowadzenie między innymi samochodów ciężarowych. Jak wygląda przygotowanie do egzaminu i jakie wymogi należy spełnić?
Czy warto wdawać się w dyskusję z egzaminatorem?
Czy warto wdawać się w dyskusję z egzaminatorem?
Bardzo często to od egzaminatorów zależy, czy zdamy egzamin na prawo jazdy. To oni wyznaczają jego przebieg i stwierdzają, czy poprawnie wykonaliśmy zadanie. Czy warto wdawać się z nimi w dyskusję?
Najnowsze pytania na prawo jazdy kat. C! Na co uważać?
Najnowsze pytania na prawo jazdy kat. C! Na co uważać?
Prawo jazdy kategorii C jest bardzo popularne wśród osób szukających zatrudnienia jako kierowca zawodowy. Jakich nowych pytań można się spodziewać na egzaminie teoretycznym?
Ostatnie wpisy