Lubuskie. Rekordzista zdobył komplet punktów w 30 sekund

Lubuskie. Rekordzista zdobył komplet punktów w 30 sekund
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zielonogórski oddział SPEED zatrzymał 20-latka, który poruszał się z prędkością 121 km/h na obszarze zabudowanym. Z powodu szeregu wykroczeń, kierowca otrzymał 30 punktów karnych, a funkcjonariusze zatrzymali jego uprawnienia.

Informację podał podinsp. Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

– Do wydarzenia doszło 15 grudnia o godzine 07:40 w Płotach pod Zieloną Górą. Funkcjonariusze grupy SPEED zauważyli pojazd marki Alfa Romeo poruszający się z dużą prędkością – przekazał podinspektor Maludy.

Nie dość, że 20-latek przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 70 km/h, to wyprzedził inne pojazdy uczestniczące w ruchu na przejściu dla pieszych oraz na podwójnej ciągłej.

Młody kierowca otrzymał po 10 punktów karnych za każde z popełnionych wykroczeń. Co więcej, z powodu nadzwyczajnych okoliczności, mężczyzna będzie zmuszony powtórnie podejść do egzaminu na prawo jazdy, by zasiąść za kółko.

(Fot. Policja)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zwiększanie wydajności pracy dzięki zrobotyzowanym stanowiskom spawalniczym
Zwiększanie wydajności pracy dzięki zrobotyzowanym stanowiskom spawalniczym
Odkryj, jak zautomatyzowane stanowiska spawalnicze mogą znacząco zwiększyć wydajność pracy, przynosząc korzyści nie tylko dla twojej firmy, ale także dla pracowników.
Nowe mandaty – o czym należy pamiętać?
Nowe mandaty – o czym należy pamiętać?
Sprawdź, jak wyglądają zmiany w nakładaniu mandatów na uczestników ruchu drogowego. Na co musimy uważać?
WORD Białystok pomaga w zdaniu prawka! W jaki sposób?
WORD Białystok pomaga w zdaniu prawka! W jaki sposób?
Białostocki WORD kręci filmy o tym, jak łatwiej zdać prawo jazdy! Produkcje biją kolejne rekordy wyświetleń, a egzaminatorzy na tym nie poprzestają i zapowiadają następne produkcje.
Ostatnie wpisy