Pojawią się nowe pytania na egzaminie teoretycznym!

CO NOWEGO?
Pojawią się nowe pytania na egzaminie teoretycznym!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy charakteryzuje się tym, że zmienia się niezwykle często. Wiemy już, że pojawią się na nim nowe pytania. Czego można się spodziewać?

21 października 2022 roku w Rządowym Centrum Legislacji opublikowano projekt rozporządzenia, który dotyczy komisji do spraw weryfikacji i rekomendacji pytań egzaminacyjnych. Czy oznacza to, że znamy nowe pytania?

Na ten moment nie podano jeszcze treści pytań, które pojawią się w kolejnej aktualizacji egzaminu teoretycznego. To, co jednak wiemy, to fakt, iż czekają nas zmiany w ich konstruowaniu. Zniknąć ma bowiem możliwość opracowywania pytań przez osoby, które nie należą do komisji opracowującej pytania do egzaminu na prawo jazdy. 

W ten sposób rząd liczy na wyeliminowanie pytań, które są na przykład błędnie sformułowane i stanowią często podstawę do anulowania wyników egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Zdj. główne: devexcelsure/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy ubezpieczać pojazd, by zyskać zniżki? Odpowiadamy!
Kiedy ubezpieczać pojazd, by zyskać zniżki? Odpowiadamy!
OC to obowiązkowe ubezpieczenie, o którym powinien pomyśleć każdy kierowca. Podpowiadamy, jaką firmę wybrać oraz jakie czynniki mają wpływ na wysokość zniżek.
Czy młody kierowca musi mieć rzeczywiście mały samochód?
Czy młody kierowca musi mieć rzeczywiście mały samochód?
Czy młody kierowca powinien na pierwsze auto wybrać mały pojazd? Dlaczego jest to tak popularna teza? W końcu nie zawsze musi to być najlepszy wybór. Sprawdź, co sądzimy na ten temat!
Na czym przechowywać rzeczy w magazynie?
Na czym przechowywać rzeczy w magazynie?
Jeśli posiadasz swój magazyn, na pewno zdajesz sobie sprawę, że porządek jest podstawą organizacji. Sprawdź, jak ułatwić sobie kontrolowanie przestrzeni do przechowywania dzięki praktycznym rozwiązaniom i funkcjonalnym meblom!
Ostatnie wpisy