Toruń: groźna kolizja na ul. Polnej. Nastoletni kierowca wpadł w poślizg

Toruń: groźna kolizja na ul. Polnej. Nastoletni kierowca wpadł w poślizg
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Często niedoceniamy wpływu zabójczych upałów na naszą koncentrację. Przekonał się jednak o tym 19-letni kierowca, który wpadł w poślizg i, pomimo prób zapanowania nad autem, uderzył w słup latarani. Na szczęście wypadek skończył się na niegroźnych obrażeniach...

Sytuacja rozegrała się wczoraj, 17 czerwca, około godziny 19:30 w Toruniu przy ul. Polnej. Doszło tam do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem nastoletniego kierowcy.

Według ustaleń policjantów toruńskiej drogówki, 19-letni kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Jadąc od ul. Równinnej w kierunku Grudziądzkiej, tuż za skrzyżowaniem ul. Polnej z ul. Chrobrego, wpadł w poślizg i uderzył prawym bokiem pojazdu w przydrożną latarnię.

Oprócz kierowcy, w samochodzie znajdowało się dwóch pasażerów, 19- i 20-latek. Młodzi ludzie trafili do toruńskiego szpitala. Na szczęście, bardzo szybko mogli powrócić do domów. 19-letni kierowca stracił prawo jazdy a sprawa została skierowana do sądu.

(Fot. Policja)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Praktyczny egzamin C+E – jak wygląda?
Praktyczny egzamin C+E – jak wygląda?
Wybierasz się na kurs prawa jazdy kategorii C+E? Sprawdź, jak wygląda egzamin praktyczny i na co musisz się przygotować.
Udane łowy krakowskiej drogówki
Udane łowy krakowskiej drogówki
Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków drogowych i atmosferycznych.
Co zrobić w przypadku poważnej awarii auta?
Co zrobić w przypadku poważnej awarii auta?
Co zrobić, kiedy dojdzie do awarii samochodu na drodze? Jak możesz jej uniknąć i jak poradzić sobie, kiedy wystąpi? Czy zająć się po naprawieniu usterki? Sprawdź nasze rady!
Ostatnie wpisy