Limanowa. W wigilię doszło do wypadku

Limanowa. W wigilię doszło do wypadku
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na Drodze Krajowej nr 28 w Limanowej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Sprawca został ukarany mandatem, a nietrzeźwy uczestnik wypadku stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło 24 grudnia tuż przed godziną 23:00 na DK28 – a dokładniej ulicy Krakowskiej w Limanowej, nieopodal stacji paliw.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia – kierujący samochodem osobowym marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu marki Seat, w wyniku czego doszło do zderzenia obu aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowca pojazdu marki Seat prowadził pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,8 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca pożegnał się z uprawnieniami i stanie przed sądem.

(Photo by Per Lööv on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wyprowadzić pojazd z poślizgu? Sprawdź nasz poradnik
Jak wyprowadzić pojazd z poślizgu? Sprawdź nasz poradnik
Wpadłeś w poślizg? Nie panikuj! Sprawdź, co robić, kiedy stracisz kontrolę nad pojazdem!
Czy warto wdawać się w dyskusję z egzaminatorem?
Czy warto wdawać się w dyskusję z egzaminatorem?
Bardzo często to od egzaminatorów zależy, czy zdamy egzamin na prawo jazdy. To oni wyznaczają jego przebieg i stwierdzają, czy poprawnie wykonaliśmy zadanie. Czy warto wdawać się z nimi w dyskusję?
Jak profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy wpływa na wydajność silników diesla?
Dowiedz się, jak profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy może poprawić wydajność Twojego silnika diesla i dlaczego jest to kluczowy element serwisowania.
Ostatnie wpisy