Na egzamin trzeba czekać nawet dwa miesiące

CO NOWEGO?
Na egzamin trzeba czekać nawet dwa miesiące
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kursanci nie mają obecnie łatwego życia. Przyszli kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu nowelizacji ustawy dotyczącej egzaminowania kierowców. W niektórych przypadkach egzaminy odbywają się po kilku miesiącach.

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 28 czerwca 2019 r. w sprawie egzaminowania okazało się klęską nie tylko dla Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, ale również dla wszystkich kursantów próbujących uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami.

Jak przekazał poseł Jan Kanthak – wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego nie były przygotowane na tak dynamicznie wprowadzone zmiany, które przełożyły się na pogorszenie aspektów finansowych oraz organizacyjnych.

Na domiar złego, wprowadzenie strefy czerwonej na terenie całego kraju powoduje kolejne opóźnienia. Z powodu wprowadzonego reżimu sanitarnego, terminy egzaminów znacznie się wydłużyły paraliżując tym samym proces wydawania uprawnień.

(By Oregon Department of Transportation – Drive testUploaded by AlbertHerring, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29548221)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Limanowa. W wigilię doszło do wypadku
Limanowa. W wigilię doszło do wypadku
Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia - kierujący samochodem osobowym marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu marki Seat.
Jaki kask na motocykl wybrać?
Jaki kask na motocykl wybrać?
Każdy doświadczony motocyklista doskonale wie, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Dlatego żaden z nich nie oszczędza na odpowiednim stroju i akcesoriach zapewniających bezpieczeństwo.
Kupno i sprzedaż auta – na co zwrócić uwagę?
Kupno i sprzedaż auta – na co zwrócić uwagę?
Kupno i sprzedaż samochodu używanego to czynności, które musi wykonać każdy kierowca.
Ostatnie wpisy